DADYA

Çözüm ortaklarimiz

Tüm okullar, felsefesine uygun çalışmalar yapar ve sürdürür. Biz de Dadya Okulları olarak, sektörün öncülerinden ve yenilikçi bakış açısıyla doğa programlarını çok önemsedik. 2008 yılında Yeşil Bayrak aldık, 2010 yılında Minik Temalı olduk, 2017 yılında Orman Okulu. 2017 yılında Outdoor Classroom Day’e katıldık, Türkiye’den okul dışarıda etkinliğine katılan ilk Türk okulu olduk.

Reggio Emilia Yaklaşımı’nı çok önemsediğimizden, Hacettepe Üniversitesi, TEDÜ, Tübitak ortak projesi olan Pedagojik Dokümantasyon Projesi’nde yer alan iki özel okuldan biri olduk.

Peki bizim Dadyalılar ne yesin, nasıl bir ortamda oynasın? İşte tam bu noktada mönü planlaması için Formeo Elvan Odabaşı ve Ayça Terazi paydaşlarımız.. Leed sertifikası da burada devreye giriyor; Dadya Okulları, ekolojik bina alanında Dünya’da en bilinen LEED sertifikasını alan ilk anaokulu olarak, bu işe verdiği önemi tescilledi.

Aile eğitimleri gerçekleştirdiğimiz, danışmanlık aldığımız, sıklıkla çocuklarımızı götürdüğümüz partnerlerimiz de var.

Partnerlerimizi sayarken en sona Kidsnook’u bıraktık. Kidsnnok Ankara istasyonu olarak her okulumuzda bir masal atölyemiz var, ayrıca kütüphane olarak da hizmet veren masal atölyemiz