DADYA

Kayıt Prosedürümüz

Değerli Aday Velilerimiz,

Okullarımız ve oyun gruplarımız ile ilgili her tür bilgi için 05336957893’ü arayarak, Aday Veli İlişkileri Sorumlumuz ile görüşmenizi rica ederiz. Kayıt telefonu 10:00-16:00 saatleri arasında aktiftir, ulaşamadığınızda mesaj atarsanız ertesi gün size dönülecektir.

Okullarımıza kayıt prosedürü aşağıdadır;

• Öncelikle her ayın 2'sinde ve her ayın 2. Cumartesi günü yapılan Tanıtım Buluşması'na katılımınız ilk adım. Tanıtım Buluşması'na katılmak için, 05336957893’ü arayarak Neşe Hanım’dan Tanıtım Toplantısı Formu istemeniz ve doldurup bize iletmeniz gerekmektedir.

• Bu buluşmanın ardından okulumuzu gezebilirsiniz. Dadyalı olmaya karar verirseniz yine aynı telefondan bu kez kayıt sırası almak için Kayıt Başvuru Formu istemenizi rica ederiz. Formu doldurup bize ilettiğinizde çocuğunuzun doğum yılı ve cinsiyetine göre oluşturulan şubelere göre ayrılmış listelerde sıra numarası oluşturulmaktadır.

• Rehberlik Birimi tarafından hızla, sizinle ve çocuğunuzla görüşme takvimi oluşturularak sizlere dönüş sağlanacak, okulumuzu ziyaret etmeniz beklenecektir.

• Ardından yer açıldıkça oluşturulan listelerdeki sıraya göre aday velilere dönüş sağlanacak, 3 gün içinde ön kayıt yaptırmak ve ön kayıt ücretini ödemek üzere okula davet edilecektir. 3 gün içinde ön kayıt yaptırılması halinde başlama tarihi, oryantasyon toplantısı için de ayrı bir tarih verilecektir. Bu süre içinde kayıt yaptırılmaz ise bir sonraki aday veli aranacaktır. Ön kayıt ödemesi, okula başlandığında ilk aidattan düşülmektedir. Bu ödemenin iadesi olmadığından, kesin karar verildiğinde yapılmasını öneririz.

Okul aidatlarımız web sayfamızda ilan edilmekte ve ülke şartlarında önemli bir değişiklik olmadıkça her yıl Ocak ve Temmuz aylarında güncellenmektedir.

• Bunun dışında bizlerin aranmasına, araya aracılar konmasına gerek yok. Ancak tüm bu süreçler tamamlanmadan da diğer başvurulara yanıt vermemiz mümkün olamıyor.

Sevgiyle kalın,

DADYA ÇOCUKLARI